DEBRANSARI

26.02.2020

Bilciuresti:

  • Muzica Ionut, Str. Vlasceni, Nr.11

21.02.2020

Targoviste:

  • Banica Traian Mihai, Str. Plt.Ditescu Stan, Nr.4
  • Ionescu Elena, Str. Dr.Marinoiu, Nr.3
  • Maruntu Dumitru, Str. Milioara, Nr.10

19.02.2020

Targoviste:

  • Marin Elena, Str. Nifon, Nr.44

18.02.2020

Targoviste:

  • Marin Vasilica, Str. Cpt.Tudorica Popescu, Nr.12

31.01.2020

Targoviste:

  • Rosca Gheorghita, Str. Diaconu Coresi, Bl.8/B, Ap.24, Micro IV
  • Popescu Alina, Bd. Mircea Cel Batran, Bl.A1/C, Ap.47, Micro VIII
  • Tamas Dumitru, Str. George Cair, Bl.23/A, Ap.18, Micro XI
  • Cristache Ion, Str. Ion Cioranescu, Bl.2A/A, Ap.1, Micro XI
  • Ghenea Petre, Str. Barbu Lautaru, Nr.29 - rebr. 13.02.2020

Razvad:

  • Ionescu Sorinel, Sat Valea Voievozilor, Nr.40

Gheboaia:

  • Burca Niculina, Str. Principala, Nr.9

30.01.2020

Targoviste:

  • Budriga Georgeta, Str. George Cair, Bl.10/A, Ap.1, Micro XI
  • Cioban Gheorghe, Str. I.E.Florescu, Bl.C5, Ap.12, Micro XII
  • Ciobanu Cristian, Str. I.E.Florescu, Bl.8/A, Ap.41, Micro XII
  • Andrei Milica, Str. Petru Cercel, Nr.19A

28.01.2020

Targoviste:

  • Tutulea Viorel, B-dul Unirii, Bl.100G/A, Ap.92, Micro VI

Cojasca:

  • Paun Marcel, Sat Iazu, Nr.208
  • Roman Daniel, Sat Fantanele, Nr.156

27.01.2020

Ulmi:

  • Andreescu Maria, Str. Principala, Nr.193

22.01.2020

Targoviste:

  • Coman Raluca, Str. Radu Popescu, Bl.38/A, Ap.3, Micro IV
  • Dimitriu Mirela Aurelia, Str. Vasile Florescu, Bl.21/A, Ap.19, Micro V - rebr. 22.01.2020
  • Zamfir Ion, Str. Ion Ghica, Bl.6/A, Ap.27, Micro V
  • VALUNO TRANS SRL, Str. Eroilor, Nr.1

21.01.2020

Targoviste:

  • Negescu Mihaela, Str. Dumitru Oprescu, Bl.23/A, Ap.16, Micro VI - rebr. 11.02.2020
  • Tanase Iosif, Str. Matei Vladescu, Bl.21, Ap.22, Micro IX
  • Paun Nicolae, Str. Lazarica Petrescu, Bl.50/B, Ap.14, Micro XI

20.01.2020

Targoviste:

  • Predescu Filofteia, Str. Mircea Cel Batran, Bl.A1/C, Ap.36, Zona Centrala - rebr. 27.01.2020
  • Serban Maria, Str. Avram Iancu, Bl.44, Ap.21, Micro IX - rebr. 20.01.2020
  • Popescu Ion, Str. Prof.Radu Gioglovan, Bl.50/C, Ap.13, Micro IX

Aninoasa:

  • Pantazi Stelica, Str. C-tin Manolescu, Nr.237

17.01.2020

Targoviste:

  • Cotoc Constantin, Str. Aleea Grivitei, Bl.2/B, Ap.23, Micro IX
  • Mihai Cristian, Str. Independentei, Bl.3/C, Ap.4, Micro IX - rebr. 20.01.2020
  • Ene George Simion, Str. Independentei, Bl.3/C, Ap.16, Micro IX
  • Dumitrescu Manuela, Str. Independentei, Bl.4/C, Ap.2, Micro IX - rebr. 30.01.2020

16.01.2020

Targoviste:

  • Wielerhin Giusepe, Str. Nicolae Iorga, Bl.4/B, Ap.29, Zona Centrala - rebr. 24.02.2020
  • Bobeica Adrian, Str. Avram Iancu, Bl.17/A, Ap.8, Micro IX - rebr. 31.01.2020
  • Dumitrescu Niculina, Str. Avram Iancu, Bl.46/C, Ap.53, Micro IX - rebr. 17.01.2020

20.12.2019

Finta:

  • Chirita Andrei, Sat Gheboaia, Str. Principala, Nr.133

18.12.2019

Doicesti:

  • Colac Cornelia, Str. Garii, Nr.88

17.12.2019

Targoviste:

  • Popescu Ion, Str. Radu Gioglovan, Bl.50/C, Ap.13, Micro IX
  • Alexandrescu Petru, Str. Avram Iancu, Bl.17/B, Ap.30, Micro IX
  • Cotoc Constantin, Str. Aleea Grivitei, Bl.2, Ap.23, Micro IX

16.12.2019

Targoviste:

  • Chiran Elena, Str. Poet Gr.Alexandrescu, Bl.E5, Ap.8, Micro I - rebr. 16.12.2019
  • Gidiuta Dragos, Bd. Eroilor, Bl.11/A, Ap.1, Micro III
  • Anghel Apostol, Str. Aleea Trandafirilor, Bl.4/B, Ap.37, Micro X - rebr. 16.12.2019
  • Oprica Elena, Str. Luceafarului, Bl.41/A, Ap.18, Micro XII - rebr. 16.12.2019

29.11.2019

Tatarani:

  • Baicu Adrian, Sat Gheboieni, Nr.247

Candesti:

  • Carnu Florin Georgian, Sat Dragodanesti

28.11.2019

Tatarani:

  • Dinca Ion, Sat Priboiu, Nr.254
  • Lazaroiu Mihail, Sat Tatarani, Nr.60

27.11.2019

Hulubesti:

  • Mihai Sergiu, Sat Butoiu de Jos, Nr.250

26.11.2019

Bilciuresti:

  • Vlasceanu Constanta, Str. Principala, Nr.44

25.11.2019

Lucieni:

  • Nitu P.Ion, Str. Principala, Nr.249 - rebr. 23.12.2019
  • Vilcu Cornel Andrei, Sat Suta Olteni, Nr.57 - rebr. 19.02.2020

22.11.2019

Targoviste:

  • Voicu Niculina, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.110, Micro VI - rebr. 05.12.2019

21.11.2019

Targoviste:

  • Voicu Elena, Str. Radu Popescu, Bl.23/A, Ap.17, Micro IV - rebr. 05.02.2020

20.11.2019

Targoviste:

  • Ciuca Radu, Str. Vasile Blendea, Bl.34/B, Ap.7, Micro XI - rebr. 28.11.2019
  • Ivan Vasile, Str. George Cair, Bl.28/A, Ap.13, Micro XI - rebr. 30.01.2020

19.11.2019

Targoviste:

  • Visan Gabriel Stefan, Str. Calea Bucuresti, Bl.G9/A, Ap.25, Micro XI - rebr. 20.11.2019
  • Mihalcu Fanica, Str. Ion Cioranescu, Bl.28/B, Ap.29, Micro XI
  • Gavrila Ecaterina, Str. George Cair, Bl.3AV/B, Ap.34, Micro XI - rebr. 19.11.2019
  • Bratulea Maria, Str. Craitelor, Bl.5/D, Ap.20, Micro XI
  • Simionescu Petre, Str. Ionel Fernic, Bl.16/A, Ap.13, Micro XI
  • Fabian Petru, Str. Craitelor, Bl.5/A, Ap.14, Micro XI

Gura Ocnitei:

  • Trandafir Ana Maria, Sat Sacuieni, Str. Morii, Nr.57

18.11.2019

Targoviste:

  • Costache Laurentiu Tiberiu, Str. Calea Bucuresti, Bl.O2/B, Ap.1, Micro XI - rebr. 19.11.2019
  • Pisligaru Cristian, Str. George Cair, Bl.O2/E, Ap.15, Micro XI - rebr. 19.11.2019
  • Brumaru Viorel, Str. George Cair, Bl.10/B, Ap.24, Micro XI - rebr. 19.11.2019
  • Tudor Mariana, Str. Cpt.Stanica Ilie, Bl.49/B, Ap.23, Micro XI
  • Dinca Marian, Str. Cpt.Stanica Ilie, Bl.46/A, Ap.11, Micro XI
  • Baragan Ion, Str. Vasile Blendea, Bl.18/C, Ap.15, Micro XI - rebr. 18.11.2019
  • Hotinceanu Augustin Mircea, Str. Ialomitei, Bl.H2/D, Ap.21, Micro XI - rebr. 19.11.2019

30.10.2019

Targoviste:

  • Gogoi Daniela, Str. Radu Popescu, Bl.22, Ap.16, Micro IV
  • Zegheru Costel, Str. Radu Popescu, Bl.23/D, Ap.36, Micro IV
  • Marin Aurel, B-dul Unirii, Bl.39/A, Ap.12, Micro VI
  • Ignat Dragos, B-dul Unirii, Bl.40, Ap.77, Micro VI
  • Pica Silviu Alexandru, Str. Transilvaniei, Bl.62/D, Ap.69, Micro VI - rebr. 18.02.2020
  • Bucur Adrian, Str. Transilvaniei, Bl.62/D, Ap.74, Micro VI

Dragomiresti:

  • Radoi V.Gheorghe, Sat Rancaciov, Str. Agricultorilor, Nr.158

29.10.2019

Targoviste:

  • Atanasiu Gheorghe, Str. Diaconu Coresi, Bl.8/B, Ap.33, Micro IV - rebr. 30.10.2019
  • Petrescu Monica, Str. Ion Ghica, Bl.6/A, Ap.36, Micro V - rebr. 03.12.2019
  • Vasile Ghe.Stanica, Str. Laminorului, Bl.100G, Ap.38, Micro VI
  • Mihai Nicolae, Str. Tineretului, Bl.28/A, Ap.16, Micro VI
  • Diaconescu Georgeta, Str. Dr.Oprescu Dumitru, Bl.13/D, Ap.3, Micro VI - rebr. 29.11.2019
  • Dumitrescu Virginia, Str. V.Voiculescu, Bl.F1/B, Ap.7, Micro VI - rebr. 31.10.2019
  • Ursache Marian, Str. V.Voiculescu, Bl.19/C, Ap.60, Micro VI - rebr. 16.01.2020
  • Grecu Tatiana, Str. Dr.Marinescu Gheorghe, Bl.78/D, Ap.64, Micro VI

28.10.2019

Targoviste:

  • Pascu Gheorghe, Str. Dr.Oprescu Dumitru, Bl.20/B, Ap.13, Micro VI
  • Iordan Dumitru Ciprian, Str. Vasile Blendea, Bl.34/A, Ap.5, Micro XI

Razvad:

  • Boncu Mirela Sonia, Str. Aleea Manastirii, Nr.159/8

25.10.2019

Targoviste:

  • Matei Anca Cornelia, Str. Col.Stan Zatranu, Nr.37

23.10.2019

Cojasca:

  • Bamboi Florin Razvan, Str. Spre Bilciuresti, Nr.34
  • Ciunel Andrei, Str. Trandafiri, Nr.442 - rebr. 13.11.2019

16.10.2019

Targoviste:

  • Dumitrascu Laura, Str. 9 Mai, Bl.8/D, Ap.73, Micro IX - rebr. 16.10.2019
  • Neagu Victoria, Str. Calea Bucuresti, Bl.O2/C, Ap.27, Micro XI - rebr. 17.10.2019
  • Badea Petre, Str. Calea Bucuresti, Bl.O2/E, Ap.27, Micro XI - rebr. 13.01.2020
  • Dumitru Adela, Str. Ionel Fernic, Bl.37/B, Ap.3, Micro XI - rebr. 17.10.2019
  • Petre Ion, Str. Col.Nicolin Ion, Bl.61/C, Ap.2, Micro XI - rebr. 18.10.2019
  • Albu Alexandru Dumitru, Str. Cpt.Stanica Ilie, Bl.48/C, Ap.17, Micro XI

Malu cu Flori:

  • Calin Ioana, Nr.123
  • Andreescu Catalin, Nr.167
  • Preda Nicolae Florin, Centru, Nr.152 - rebr. 18.10.2019

15.10.2019

Targoviste:

  • Vasalache Mariana, Str. Ion Ghica, Bl.10/A, Ap.7, Micro V - rebr. 16.10.2019
  • Dinu Elena, Str. Vasile Voiculescu, Bl.19/A, Ap.13, Micro VI - rebr. 17.10.2019
  • Lazar Petre, Str. Vasile Voiculescu, Bl.19/C, Ap.56, Micro VI
  • Andreescu Gabriel, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.106, Micro VI - rebr. 18.02.2020
  • Diaconu Ion, Str. Tineretului, Bl.28/A, Ap.8, Micro VI
  • Dumitra Florica, Str. Transilvaniei, Bl.61/B, Ap.23, Micro VI
  • Grecu Luminita, Str. Vasile Voiculescu, Bl.F1/B, Ap.1, Micro VI - rebr. 15.10.2019
  • Chiva Ion, Str. Vasile Voiculescu, Bl.F1/B, Ap.14, Micro VI - rebr. 15.10.2019
  • Dita Gheorghe, Str. Tineretului, Bl.29/B, Ap.27, Micro VI - rebr. 17.10.2019
  • Vasile Nicolae, Str. Moldovei, Bl.56/B, Ap.29, Micro VI - rebr. 22.10.2019

14.10.2019

Targoviste:

  • Pantilin Florentina, Str. Radu Popescu, Bl.23/A, Ap.9, Micro IV - rebr. 15.10.2019
  • Maghiran Tudora, Str. Diaconu Coresi, Bl.6, Ap.43, Micro IV - rebr. 15.10.2019
  • Catana Catalin, Str. Arcasilor, Bl.36A/A, Ap.9, Micro VI

27.09.2019

Targoviste:

  • Stefan Gheorghe, Str. Poet Gr.Alexandrescu, Nr.63 - rebr. 30.09.2019
  • Stefan Mihaela, Str. Ciocarliei, Nr.5 - rebr. 27.09.2019

26.09.2019

Targoviste:

  • Ursu Gheorghe Florin, Str. Nifon, Nr.34

25.09.2019

Targoviste:

  • Trica Angela, Str. Laminorului, Bl.1/B, Ap.18, Micro VI
  • Ghica Crina, Str. Laminorului, Bl.1/B, Ap.56, Micro VI

Gura Ocnitei:

  • Grigore Mariana, Sat Sacuieni, Str. Opresti, Nr.23 - rebr. 30.09.2019

24.09.2019

Targoviste:

  • Coclea Lucian Dragos, Str. Laminorului, Bl.100G, Ap.86, Micro VI
  • Mica A Vasile, Str. Moldovei, Bl.53/A, Ap.13, Micro VI - rebr. 27.02.2020
  • Nastase Elena Madalina, Str. Dr. Ghe.Marinescu, Bl.79/B, Ap.33, Micro VI - rebr. 07.10.2019

Finta:

  • Andronache Andreea Elena, Sat Gheboaia, Str. Padurii, Nr.347

20.09.2019

Razvad:

  • Mustaciosu Petre, Str. Garii, Nr.15 - rebr. 18.02.2020

19.09.2019

Razvad:

  • Berentan Bogdan Marian, Sat V. Voievozilor, Str. Gura Vaii, Nr.154 - rebr. 19.09.2019

17.09.2019

Targoviste:

  • Randunica Lucia, Str. Cpt.Tudorica Popescu, Nr.22 - rebr. 01.10.2019
  • Serban Ion, Str. Vasile Carlova, Nr.2 - rebr. 16.12.2019

Comisani:

  • Dumitru Marcel-Marian, Str. Ulita Sandu, Nr.1 - rebr. 25.09.2019

16.09.2019

Targoviste:

  • Patrascu Adrian Tiberius, Str. Moldovei, Bl.56/A, Ap.4, Micro VI
  • Iancu Florin, Str. Dr.Benone Georgescu, Bl.82/A, Ap.10, Micro VI - rebr. 17.10.2019
  • Cristea Olimpia Monica, Bd. Unirii, Bl.39A/B, Ap.46, Micro VI - rebr. 16.09.2019
  • Stan Maria, Str. Ion Cioranescu, Bl.2/A1, Ap.12, Micro XI

06.09.2019

Targoviste:

  • Zamfir Ion, Str. Ion Ghica, Bl.6/A, Ap.27, Micro V

27.08.2019

Targoviste:

  • Mitrescu Ion, Str. Madrid, Bl.M2, Ap.9 - rebr. 29.08.2019
  • Barbu Eugenia, Str. Diaconu Coresi, Bl.6, Ap.12, Micro IV - rebr. 28.08.2019
  • Zegheru Costel, Str. Radu Popescu, Bl.23/D, Ap.36, Micro IV - rebr. 28.08.2019

26.08.2019

Targoviste:

  • ALBERTO SRL, Str. I.H. Radulescu, Nr.19-21 - rebr. 11.09.2019

22.08.2019

Targoviste:

  • Judele Doina, Str. G-ral Matei Vladescu, Bl.18, Ap.9, Micro IX

21.08.2019

Targoviste:

  • Dumitrescu Manuela, Str. Independentei, Bl.4/C, Ap.2, Micro IX - rebr. 23.08.2019

19.08.2019

Targoviste:

  • Mirloiu Elena, Str. Ion Cioranescu, Bl.8/B, Ap.34, Micro XI - rebr. 20.08.2019

31.07.2019

Targoviste:

  • Toma Laviniu Ionut, Str. G-ral I.E. Florescu, Bl.C4/A, Ap.80, Micro XII
  • Dumitru Constantin, Str. G-ral I.E. Florescu, Bl.C9, Ap.56, Micro XII
  • Neagu Vasile, Str. G-ral I.E. Florescu, Bl.C9, Ap.94, Micro XII - rebr. 02.08.2019

25.07.2019

Targoviste:

  • Cantor Elena, Str. Cpt. Tudorica Popescu, Nr.94

23.07.2019

Manesti:

  • Popa Militaru Bogdan, Sat. Dragaesti-Ungureni

22.07.2019

Targoviste:

  • P.F. LUCA IOANA, Str. Madrid, Bl.M5, Ap.4 - rebr. 17.09.2019

Doicesti:

  • MONTANA-EDI S.R.L., Str. Aleea Sinaia, Nr.60

Nucet:

  • A.A.E.S.-OAK S.R.L., Str. Principala, Nr.711B - rebr. 23.07.2019

17.07.2019

Aninoasa:

  • Marin Anica, Sat. Viforata, Str. Diaconu Macarie, Nr.13

16.07.2019

Bucsani:

  • Harsoi Steluta, Sat. Racovita, Str. Cerchez, Nr.263
  • Dragulescu Elena, Sat. Racovita, Str. Gradinitei, Nr.289 - rebr. 28.11.2019

09.07.2019

Targoviste:

  • Darie Elena, Str. George Cair, Bl.3AV, Ap.35, Micro XI - rebr. 10.07.2019

27.06.2019

Gura Ocnitei:

  • Badescu Florin Nicolae, Str. Stadionului, Nr.43
  • Popa Marin, Sat. Adanca, Str. Principala, Nr.196 - rebr. 27.06.2019

24.06.2019

Targoviste:

  • Ranca Mioara, Str. Radu Popescu, Bl.31, Ap.20, Micro IV - rebr. 24.06.2019
  • Dumitrescu Victorita, Str. Pandurilor, Bl.26/B, Ap.6, Micro XII - rebr. 24.06.2019

Cobia:

  • Tataru Gheorghe, Str. Mislea - rebr. 28.06.2019

21.06.2019

Targoviste:

  • Imbrea Viorica, Str. Ion Cioranescu, Bl.28/A, Ap.13, Micro XI - rebr. 16.11.2019

20.06.2019

Dragomiresti:

  • Vasile Nicusor, Str. Principala, Nr.185

30.05.2019

Targoviste:

  • Magheran Tudora, Str. Diaconu Coresi, Bl.6, Ap.43, Micro IV - rebr. 03.06.2019

24.05.2019

Tatarani:

  • Raduta Loredana, Sat. Gheboieni, Nr.539 - rebr. 12.06.2019

23.05.2019

Sotanga:

  • Coman Teodor, Sat. Teis, Str. Teiul Doamnei, Nr.196 - rebr. 28.05.2019

17.05.2019

Razvad:

  • Ionescu Gheorghita, Str. Calea Ploiesti, Nr.38

16.05.2019

Targoviste:

  • Ciuta V. Iulian, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.405, Micro VI - rebr. 17.12.2019
  • Ana Andrei, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.410, Micro VI

15.05.2019

Targoviste:

  • Cula Valentin, Str. Soldat Nae Ion, Bl.59/A, Ap.3, Micro XI

26.04.2019

Targoviste:

  • Moraru Rodica, Str. Lazarica Petrescu, Bl.50/B, Ap.20, Micro XI - rebr. 05.06.2019

24.04.2019

Finta:

  • Ghita Mariana, Str. Trandafirilor, Nr.401

23.04.2019

Aninoasa:

  • Stoicescu Marian, Str. Aleea Manastirii, Nr.67

Manesti:

  • Pinca I. Benone, Sat. Dragaesti Pamanteni, Nr.71

22.04.2019

Ocnita:

  • Stoica Mariana, Str. Principala, Nr.151

19.04.2019

Targoviste:

  • Iana Toma, Str. D-tru Oprescu, Bl.20/B, Ap.18, Micro III - rebr. 19.04.2019

18.04.2019

Targoviste:

  • Anton Gheorghe, Str. Independentei, Bl.O4, Ap.2, Micro I - rebr. 18.04.2019

16.04.2019

Cojasca:

  • Murgulet Adrian, Str. Principala, Nr.473
  • Marin Aurel, Str. Principala, Nr.786

15.04.2019

Cojasca:

  • Iordan Cornel, Sat Fantanele, Str. La Bostan, Nr.316
  • Gheorghe Marinela, Str. La Spatieru, Nr.618
  • Bucur Vasile, Str. La Spatieru, Nr.1

01.04.2019

Dragodana:

  • Litescu Alexandru, Picior de Munte, Nr.41

25.03.2019

Rascaeti:

  • Islaz Vultureanca, Str. Mr. I.Vochin
  • Islaz Draghineasca, Str. Mr. I.Vochin

21.03.2019

Targoviste:

  • Moise Florentina, Str. Nicolae Iorga, Bl.4/B, Ap.35, M VIII - rebr. 05.06.2019

14.03.2019

Gaesti:

  • Ion Dumitru Elena, Str. Avram Iancu, Nr.30
  • Stancu Floarea, Str. Stefan Mihailescu, Nr.8
  • Gheorghilas Jana, Str. Gheorghe Nicolaescu, Nr.26A - rebr. 04.04.2019
  • Niculae Elena, Str. 1 Decembrie, Nr.160 - rebr. 21.03.2019
  • Constantin Daniel, Str. Serban Cioculescu, Nr.70
  • Rabi Valentina, Str. Popa Sapca, Nr.56
  • Coata Ovidiu, Str. Aurel Vlaicu, Nr.16
  • Stanciu Camelia, Str. Vladimir Streinu, Nr.5A

Ludesti:

  • Constantin Elena

19.02.2019

Cojasca:

  • Miriuta Ionel, Str. Principala, Nr.1
  • Dragoslav Marcel, Str. Scolii, Nr.329A

15.02.2019

Targoviste:

  • Bidireanu Elena, Str. Aleea Grivitei, Bl.2, Ap.6, M IX - rebr. 11.06.2019
  • Savu Liliana, Str. Ion Cioranescu, Bl.2B/B, Ap.35, M XI

31.01.2019

Targoviste:

  • Nastasia Ioan Eduard, Str. Gib Constantin, Bl.6ANL, Ap.26, M III - rebr. 03.06.2019
  • Tudor Sebastian Gabriel, Str. Gib Constantin, Bl.8ANL, Ap.23, M III
  • Doba Veronica Liliana, Str. Unirii, Bl.2/A, Ap.3, M VI

Moreni:

  • Moisii Mimisor, Str. Targovistei, Nr.15 - rebr. 06.02.2019
  • Sandu Daniel, Str. Trandafirilor, Nr.7

30.01.2019

Targoviste:

  • Stoica George Laurentiu, Str. Laminorului, Bl.1/B, Ap.7, M VI
  • Iorga Viorel, Str. Laminorului, Bl.1/B, Ap.22, M VI
  • Radulescu Florin, Str. Dr.Oprescu Dumitru, Bl.17/A, Ap.5, M VI

22.01.2019

Targoviste:

  • Gavrila Ecaterina, Str. George Cair, Bl.3AV/B, Ap.34, M XI
  • Marin Elena, Str. George Cair, Bl.19/C, Ap.7, M XI - rebr. 07.02.2019
  • Roman Paun, Str. Ion Cioranescu, Bl.3/B, Ap.33, M XI - rebr. 07.10.2019
  • Stan Maria, Str. Ion Cioranescu, Bl.2/A1, Ap.12, M XI - rebr. 04.02.2019

21.01.2019

Targoviste:

  • Nae Ghe. Florin, Str. Dr.Benone Georgescu, Bl.82B/A, Ap.13, M VI

18.01.2019

Finta:

  • Andronache Elena, Sat Gheboaia, Str. Padurii, Nr.347 - rebr. 21.01.2019

16.01.2019

Targoviste:

  • Zegheru Costel, Str. Radu Popescu, Bl.23/D, Ap.36, M IV

REBRANSARI

27.02.2020

Targoviste:

  • Mica A Vasile, Str. Moldovei, Bl.53/A, Ap.13, Micro VI

24.02.2020

Targoviste:

  • Wielerhin Giusepe, Str. Nicolae Iorga, Bl.4/B, Ap.29, Zona Centrala

19.02.2020

Lucieni:

  • Vilcu Cornel Andrei, Sat Suta Olteni, Nr.57

18.02.2020

Targoviste:

  • Andreescu Gabriel, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.106, Micro VI
  • Pica Silviu Alexandru, Str. Transilvaniei, Bl.62/D, Ap.69, Micro VI

Razvad:

  • Mustaciosu Petre, Str. Garii, Nr.15

13.02.2020

Targoviste:

  • Ghenea Petre, Str. Barbu Lautaru, Nr.29

11.02.2020

Targoviste:

  • Negescu Mihaela, Str. Dumitru Oprescu, Bl.23/A, Ap.16, Micro VI

05.02.2020

Targoviste:

  • Voicu Elena, Str. Radu Popescu, Bl.23/A, Ap.17, Micro IV

31.01.2020

Targoviste:

  • Bobeica Adrian, Str. Avram Iancu, Bl.17/A, Ap.8, Micro IX

30.01.2020

Targoviste:

  • Dumitrescu Manuela, Str. Independentei, Bl.4/C, Ap.2, Micro IX
  • Ivan Vasile, Str. George Cair, Bl.28/A, Ap.13, Micro XI

27.01.2020

Targoviste:

  • Predescu Filofteia, Str. Mircea Cel Batran, Bl.A1/C, Ap.36, Zona Centrala

22.01.2020

Targoviste:

  • Dimitriu Mirela Aurelia, Str. Vasile Florescu, Bl.21/A, Ap.19, Micro V

20.01.2020

Targoviste:

  • Mihai Cristian, Str. Independentei, Bl.3/C, Ap.4, Micro IX
  • Serban Maria, Str. Avram Iancu, Bl.44, Ap.21, Micro IX

17.01.2020

Targoviste:

  • Dumitrescu Niculina, Str. Avram Iancu, Bl.46/C, Ap.53, Micro IX

16.01.2020

Targoviste:

  • Ursache Marian, Str. V.Voiculescu, Bl.19/C, Ap.60, Micro VI

13.01.2020

Targoviste:

  • Badea Petre, Str. Calea Bucuresti, Bl.O2/E, Ap.27, Micro XI

23.12.2019

Lucieni:

  • Nitu P.Ion, Str. Principala, Nr.249

17.12.2019

Targoviste:

  • Ciuta V. Iulian, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.405, Micro VI

16.12.2019

Targoviste:

  • Chiran Elena, Str. Poet Gr.Alexandrescu, Bl.E5, Ap.8, Micro I
  • Anghel Apostol, Str. Aleea Trandafirilor, Bl.4/B, Ap.37, Micro X
  • Oprica Elena, Str. Luceafarului, Bl.41/A, Ap.18, Micro XII
  • Serban Ion, Str. Vasile Carlova, Nr.2

05.12.2019

Targoviste:

  • Voicu Niculina, Str. Laminorului, Bl.100G/B, Ap.110, Micro VI

03.12.2019

Targoviste:

  • Petrescu Monica, Str. Ion Ghica, Bl.6/A, Ap.36, Micro V

29.11.2019

Targoviste:

  • Diaconescu Georgeta, Str. Dr.Oprescu Dumitru, Bl.13/D, Ap.3, Micro VI

28.11.2019

Targoviste:

  • Ciuca Radu, Str. Vasile Blendea, Bl.34/B, Ap.7, Micro XI

Bucsani:

  • Dragulescu Elena, Sat. Racovita, Str. Gradinitei, Nr.289

20.11.2019

Targoviste:

  • Visan Gabriel Stefan, Str. Calea Bucuresti, Bl.G9/A, Ap.25, Micro XI

19.11.2019

Targoviste:

  • Costache Laurentiu Tiberiu, Str. Calea Bucuresti, Bl.O2/B, Ap.1, Micro XI
  • Pisligaru Cristian, Str. George Cair, Bl.O2/E, Ap.15, Micro XI
  • Brumaru Viorel, Str. George Cair, Bl.10/B, Ap.24, Micro XI
  • Hotinceanu Augustin Mircea, Str. Ialomitei, Bl.H2/D, Ap.21, Micro XI
  • Gavrila Ecaterina, Str. George Cair, Bl.3AV/B, Ap.34, Micro XI

18.11.2019

Targoviste:

  • Baragan Ion, Str. Vasile Blendea, Bl.18/C, Ap.15, Micro XI

16.11.2019

Targoviste:

  • Imbrea Viorica, Str. Ion Cioranescu, Bl.28/A, Ap.13, Micro XI

14.11.2019

Ulmi:

  • Serban Geta, Sat Udresti, Str. Principala, Nr.81

13.11.2019

Cojasca:

  • Ciunel Andrei, Str. Trandafirilor, Nr.442

31.10.2019

Targoviste:

  • Dumitrescu Virginia, Str. Vasile Voiculescu, Bl.F1/B, Ap.7, Micro VI

30.10.2019

Targoviste:

  • Atanasiu Gheorghe, Str. Diaconu Coresi, Bl.8/B, Ap.33, Micro IV

22.10.2019

Targoviste:

  • Vasile Nicolae, Str. Moldovei, Bl.56/B, Ap.29, Micro VI

18.10.2019

Targoviste:

  • Petre Ion, Str. Col.Nicolin Ion, Bl.61/C, Ap.2, Micro XI

Malu cu Flori:

  • Preda Nicolae Florin, Centru, Nr.152

17.10.2019

Targoviste:

  • Iancu Florin, Str. Dr.Benone Georgescu, Bl.82/A, Ap.10, Micro VI
  • Dinu Elena, Str. Vasile Voiculescu, Bl.19/A, Ap.13, Micro VI
  • Dita Gheorghe, Str. Tineretului, Bl.29/B, Ap.27, Micro VI
  • Neagu Victoria, Str. Calea Bucuresti, Bl.O2/C, Ap.27, Micro XI
  • Dumitru Adela, Str. Ionel Fernic, Bl.37/B, Ap.3, Micro XI

16.10.2019

Targoviste:

  • Vasalache Mariana, Str. Ion Ghica, Bl.10/A, Ap.7, Micro V
  • Dumitrascu Laura, Str. 9 Mai, Bl.8/D, Ap.73, Micro IX

15.10.2019

Targoviste:

  • Pantilin Florentina, Str. Radu Popescu, Bl.23/A, Ap.9, Micro IV
  • Maghiran Tudora, Str. Diaconu Coresi, Bl.6, Ap.43, Micro IV
  • Grecu Luminita, Str. Vasile Voiculescu, Bl.F1/B, Ap.1, Micro VI
  • Chiva Ion, Str. Vasile Voiculescu, Bl.F1/B, Ap.14, Micro VI

07.10.2019

Targoviste:

  • Nastase Elena Madalina, Str. Dr. Gh.Marinescu, Bl.79/B, Ap.33, Micro VI
  • Roman Paun, Str. Ion Cioranescu, Bl.3/B, Ap.33, Micro XI

01.10.2019

Targoviste:

  • Randunica Lucia, Str. Cpt.Tudorica Popescu, Nr.22

30.09.2019

Targoviste:

  • Stefan Gheorghe, Str. Poet Gr.Alexandrescu, Nr.63

Gura Ocnitei:

  • Grigore Mariana, Sat Sacuieni, Str. Opresti, Nr.23

27.09.2019

Targoviste:

  • Stefan Mihaela, Str. Ciocarliei, Nr.5

25.09.2019

Comisani:

  • Dumitru Marcel-Marian, Str. Ulita Sandu, Nr.1

19.09.2019

Razvad:

  • Berentan Bogdan Marian, Sat V. Voievozilor, Str. Gura Vaii, Nr.154

17.09.2019

Targoviste:

  • P.F. LUCA IOANA, Str. Madrid, Bl.M5, Ap.4

16.09.2019

Targoviste:

  • Cristea Olimpia Monica, Bd. Unirii, Bl.39A/B, Ap.46, Micro VI

11.09.2019

Targoviste:

  • ALBERTO SRL, Str. I.H. Radulescu, Nr.19-21

02.09.2019

Dragomiresti:

  • Apostolache Ionica, sat Ungureni, Str. Principala, Nr.155

29.08.2019

Targoviste:

  • Mitrescu Ion, Str. Madrid, Bl.M2, Ap.9

28.08.2019

Targoviste:

  • Barbu Eugenia, Str. Diaconu Coresi, Bl.6, Ap.12, Micro IV
  • Zegheru Costel, Str. Radu Popescu, Bl.23/D, Ap.36, Micro IV

23.08.2019

Targoviste:

  • Dumitrescu Manuela, Str. Independentei, Bl.4/C, Ap.2, Micro IX

20.08.2019

Targoviste:

  • Sitaru Aurelia, Str. Ion Cioranescu, Bl.6/B, Ap.22, Micro XI
  • Mirloiu Elena, Str. Ion Cioranescu, Bl.8/B, Ap.34, Micro XI

02.08.2019

Targoviste:

  • Neagu Vasile, Str. G-ral I.E. Florescu, Bl.C9, Ap.94, Micro XII

23.07.2019

Nucet:

  • A.A.E.S.-OAK S.R.L., Str. Principala, Nr.711B

10.07.2019

Targoviste:

  • Darie Elena, Str. George Cair, Bl.3AV, Ap.35, Micro XI

28.06.2019

Cobia:

  • Tataru Gheorghe, Str. Mislea

27.06.2019

Gura Ocnitei:

  • Popa Marin, Sat. Adanca, Str. Principala, Nr.196

24.06.2019

Targoviste:

  • Ranca Mioara, Str. Radu Popescu, Bl.31, Ap.20, Micro IV
  • Dumitrescu Victorita, Str. Pandurilor, Bl.26/B, Ap.6, Micro XII

13.06.2019

Targoviste:

  • Salceanu Clara, M IX, Str. G-ral Matei Vladescu, Bl.18, Ap.8

12.06.2019

Tatarani:

  • Raduta Loredana, Sat. Gheboieni, Nr.539

11.06.2019

Targoviste:

  • Bidireanu Elena, Str. Aleea Grivitei, Bl.2, Ap.6, M IX

05.06.2019

Targoviste:

  • Moise Florentina, Str. Nicolae Iorga, Bl.4/B, Ap.35, M VIII
  • Moraru Rodica, Str. Lazarica Petrescu, Bl.50/B, Ap.20, Micro XI

03.06.2019

Targoviste:

  • Magheran Tudora, Str. Diaconu Coresi, Bl.6, Ap.43, Micro IV
  • Nastasia Ioan Eduard, Str. Gib Constantin, Bl.6ANL, Ap.26, M III

28.05.2019

Sotanga:

  • Coman Teodor, Sat. Teis, Str. Teiul Doamnei, Nr.196

27.05.2019

Sacuieni:

  • Angelescu Codrut, Str. Garii, Nr.11

19.04.2019

Targoviste:

  • Iana Toma, Str. D-tru Oprescu, Bl.20/B, Ap.18, Micro III

18.04.2019

Targoviste:

  • Anton Gheorghe, Str. Independentei, Bl.O4, Ap.2, Micro I

04.04.2019

Gaesti:

  • Gheorghilas Jana, Str. Gheorghe Nicolaescu, Nr.26A

21.03.2019

Gaesti:

  • Niculae Elena, Str. 1 Decembrie, Nr.160

18.02.2019

Targoviste:

  • Ilie Mariana, M IX, Str. Avram Iancu, Bl.54, Ap.56

Razvad:

  • Lupoiu Constantin, Sat Valea Voievozilor, Str. Preot Goglea, Nr.91

07.02.2019

Targoviste:

  • Marin Elena, Str. George Cair, Bl.19/C, Ap.7, Micro XI

06.02.2019

Moreni:

  • Moisii Mimisor, Str. Targovistei, Nr.15

04.02.2019

Targoviste:

  • Stan Maria, Str. Ion Cioranescu, Bl.2/A1, Ap.12, Micro XI

30.01.2019

Targoviste:

  • Enachescu Gabriel, Str. Unirii, Bl.100G, Ap.73, Micro VI

21.01.2019

Finta:

  • Andronache Elena, Sat Gheboaia, Str. Padurii, Nr.347

18.01.2019

Dragomiresti:

  • Dumitru Vasile, sat Ungureni, Str. Monumentului, Nr.77

17.01.2019

Targoviste:

  • Gherman Elena, Bd. Eroilor, Bl.11/A, Ap.8, Micro III

08.01.2019

Targoviste:

  • Voicu Elena, Str. Radu Popescu, Bl.23, Sc.A, Ap.17, Micro IV

Informatii de interes

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Comunicat 30.07.2020 Comunicat - referitor la reducerea constanta a debitelor de apa ale sursei, cauzata de seceta Mai mult...
Anunt posturi vacante Compania de Apa Targoviste-Dambovita S.A. organizeaza: - in data de 11.08.2020 - orele 12:30 - concurs pen... Mai mult...
Anunt 01.04.2020 Informare utilizatori - Citire contoare si transmitere autocitiri Mai mult...
Emitere documente Serviciul Tehnic Anunt referitor la solicitarile clientilor pentru emitere: Aviz de principiu, Aviz definitiv si intocmire documentatie tehnica, ... Mai mult...
Obligativitatea racordarii la reteaua de canalizare IN ATENTIA UTILIZATORILOR DE APA Dorim sa va aducem la cunostinta ca in conformitate cu prevederile Legii serviciului de ali... Mai mult...
Transmitere index Indexul se poate transmite astfel: prin acces direct clienti: Link catre PORTAL ... Mai mult...
Creante Consumatori Compania de Apa Targoviste-Dambovita are de incasat la 30.06.2020 de la clientii sai, cetateni si societati comerciale, suma... Mai mult...
Plati facturi Incasarea contravalorii facturilor se poate efectua prin: Debit direct - plata prin serviciile bancare (pe... Mai mult...
Comunicat 18.01.2018 Comunicat de presa - referitor la acordarea de gratificatii persoanelor care depisteaza si semnaleaza furturi de apa ... Mai mult...

Contact


adresa Adresa

Bd. I.C.Bratianu, nr.50,Targoviste,
cod 130055

adresa Telefon

004 0245614403

0800800168

Fax

004 0245611774

adresa e-mail

secretariat@catd.ro

Copyright © 2011 Compania de Apa Targoviste Dambovita. Toate drepturile rezervate